פועלים בכל המרץ ובכל הארץ למניעת שבץ

בחודשים האחרונים אנו בעמותת נאמן מגבירים באופן משמעותי את מספר האירועים וההרצאות שלנו ברחבי הארץ, הכל על מנת לקדם את המודעות לשבץ מוחי ואת הצורך במניעתו. במקביל אנחנו מקפידים גם לטפח את המועדונים שלנו ולקדם פתיחת מועדונים חדשים.

בחודשים האחרונים הקמנו מועדונים באילת ובכפר השיקומי עלה נגב נחלת ערן. במקביל ערכנו ימי ספורט בכפר השיקומי ובחולון, כמו כן הגברנו את שיתוף הפעולה עם עיריות, מועצות ובתי חולים על מנת לקדם אירועים למניעת שבץ. בין היתר ערכנו אירועים בבית החולים שיבא, הדסה ורמב"ם. בנוסף עשינו פעילות גם ברהט, ובמודיעין ואף בעירית תל אביב ועוד.

כל אלו מאפשרים לנו להגיע באופן אישי יותר לציבור ולהרחיב את היריעה על מגוון תחומים ומידע כגון כיצד נמנעים משבץ מוחי, מהם הטכנולוגיות החדשות בתחום השיקום, וכן כיצד ניתן למצות את הזכויות של חולי השבץ ובני משפחותיהם לאחר השבץ.

אנו מקווים בשנה הבאה להרחיב עוד יותר את היריעה של הפעילות שלנו ולקדם כנסים נוספים ולהגיע לאלפי אנשים שישמעו, ילמדו ויסייעו במניעת השבץ לעצמם ולקרוביהם.

יום ספורט נאמן עלה נגב -נחלת ערן

נהנים מהאתגר בעלה נגב

נאמן ברהט

אירוע נאמן ברהט

כינוס נאמן באילת

כינוס נאמן באילת – סיקור תקשורתי

אנו בנאמן נלחמים למענכם כדי שנוכל למנוע את השבץ המוחי. אנו נלחמים למען יכיר כל אחד ואחד את סימניו המוקדמים של השבץ המוחי, כך והיה ויחוש בהם, יגיע במהירות לבית החולים, בפרק הזמן שבו ניתן יהיה עדיין לטפל ולהפחית את נזקיו. כל תרומה שלכם תסייע לנו במגוון פעילויות בהן. לתרומה לחצו:http://neeman.org.il/?page_id=26

כתבו תגובה

*

captcha *