סיכום פעילות בעמותת נאמן – שנת 2020 – תוכניות לשנה הבאה

פנינו אל העתיד. התחושה היום היא שגם כשמגפת הקורונה תהיה מאחורינו, במהרה בימינו, הנוחות והיעילות בהגעה לקהלים גדולים שיצרו הפלטפורמות הדיגיטליות, ימשיכו לשמש קהלים נרחבים. אנחנו רואים בפיתוח הפלטפורמות האלו פוטנציאל גדול בהגעה למטופלים ובני משפחה רבים שעד היום לא הגענו אליהם.

במקביל נוסיף ונפעל בנושאי מדיניות ומחקר כדי להוריד את כמות נפגעי השבץ המוחי, למנוע תחלואה קשה, ולהביא למודעות של כולם את דרכי המניעה והטיפול בשבץ מוחי.

כחלק מהעבודה בתחומים האלו אנו מתכוונים:

  • להתחיל בהקמת מערך של קהילה דיגיטאלית לנפגעי שבץ מוחי ובני משפחותיהם –שתספק הזדמנות ופתרונות למפגשים אישיים וקבוצתיים עם "קבוצת השווים"; על ידי הרחבת אפשרויות למפגשים במדיה החברתית נפחית את תחושות הבדידות והניתוק החברתי של נפגעים רבים בעקבות השבץ המוחי. כך יינתן מענה מותאם לציבור גדול שלא הגיע בעבר לפעילויות המועדונים עקב המגבלות הטכנולוגיות, הריחוק הגיאוגרפי והיעדר משאבים.

כבר התחלנו את הפעילות בהקמת קבוצות ראשונות של התעמלות וקבוצת תמיכה בזום, בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית תל אביב

  • נמשיך את פרויקט הנגשת המידע הרלוונטי לציבור הרחב בכלל ולציבור נפגעי השבץ ובני משפחותיהם בפרט, באמצעות המשך הפקת סרטונים בנושאי מצוי הזכויות הרפואיות והכלכליות של ציבור נפגעי השבץ המוחי ובני משפחותיהם, המלווים בקמפיינים במדיות השונות, פיתוח התוכן בדף הפייסבוק, קבוצות הפייסבוק ואתר העמותה. וניהול וובינרים, הדרכות וכנסים וירטואליים כדי לתת מידע וכלים להתמודדות עם השלכות השבץ המוחי על החיים, ונאפשר מפגש בלתי אמצעי עם מומחים בתחום, מהנוחות של הסלון בבית לציבור מטופלי השבץ המוחי ובני משפחותיהם.
  • נסיים את המחקר על הנטל הכלכלי של השבץ המוחי – שיווק התוצאות והכנת תכנית אסטרטגית להמשך פעולה מול מקבלי ההחלטות.
  • נמשיך לפעול כחלק מקואליציית ארגוני החולים לחיזוק מערכת הבריאות והרחבת סל התרופות.
דילוג לתוכן