מהרו להצטרף: קבוצות פעילות גופנית המותאמת ייעודית למשתקמים לאחר שבץ מוחי

מיזם חדש של ביטוח לאומי בשיתוף עמותת נאמן יוצאת לדרך עם פרויקט חדש של קבוצות פעילות גופנית מותאמת הייעודית למשתקמים לאחר שבץ מוחי. הפעילות בקבוצות מתאימה לכל שלבי השיקום וכל קבוצה נפגשת לאימון פעמיים בשבוע. הקבוצות נפתחות הן קבוצות התעמלות וכושר גופני וקבוצות 'ריו אביירטו', המשלבת מוטיבים של מחול ומוזיקה.

אסף חפץ, רב ניצב בדימוס

אסף חפץ, רב ניצב בדימוס

פעילות גופנית מאפשרת שיפור ביכולת התנועה וברמת התפקוד העצמאי, שיפור הביטחון העצמי והחזרת השליטה בחיים, ביסוס אורח חיים בריא, העלאת מצב הרוח, שיפור מצבי חולשה, עייפות ונוקשות מפרקים, הפחתת בידוד חברתי, הפחתת הסיכון להתפתחות שברים ומחלות כרוניות כגון סוכרת, השמנה ומחלות לב.
הקבוצות הראשונות נפתחות בימים אלו, ובשלב זה מתקיימות בבאר שבע, בהרצליה, בחולון וברמת-גן. גם בני ובנות הזוג, המטפלים או המטפלות מוזמנים/ות להתעמל.

אם אתם מתעניינים/ות אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

או צרו קשר עם מרכזת הפרויקט איה ורטהיימר – 054-4854024

אנו בנאמן נלחמים למענכם כדי שנוכל למנוע את השבץ המוחי. אנו נלחמים למען יכיר כל אחד ואחד את סימניו המוקדמים של השבץ המוחי, כך והיה ויחוש בהם, יגיע במהירות לבית החולים, בפרק הזמן שבו ניתן יהיה עדיין לטפל ולהפחית את נזקיו. כל תרומה שלכם תסייע לנו במגוון פעילויות בהן. לתרומה לחצו:http://neeman.org.il/?page_id=26

כתבו תגובה

*

captcha *