60 תושבי אילת למדו על מניעה ושיקום משבץ מוחי

בכנס מודעות לשבץ המוחי של עמותת נאמן אשר התקיים בסוף השבוע שעבר באילת נכחו כ-60 איש. הכנס היה מוצלח ביותר, נכחו בו בנוסף לקהל הרחב שבא ללמוד, גם  נציגי ציבור ממשרד הבריאות, קופות החולים ויו"ר סניף ויצו המקומי. ראש העיר מאיר יצחק הלוי ניכנס לראות את הפעילות ונקבעה איתו פגישת המשך.

במהלך המפגש אחיות מבית החולים יוספטל ערכו את הבדיקות לגורמי סיכון. כל הקהל עמד בתור לבדיקות. בנוסף הרצאתו של  ד"ר מתי זיו – מומחה ברפואת המשפחה, רופא כפר של הערבה הדרומית ומושב פארן הייתה מעולה. הפעילות כללה גם כיסוי תקשורתי, והמפגש יצר התעניינות מרובה לפתיחת  מועדון חברתי של העמותה באילת. בנוסף אנו שמחים על היענות יפה להתנדבות לפעילות.

אין ספק שהציבור בדרום צמא לכל התייחסות ולכל פעילות, והפעילות המאומצת של שולמית שארגנה את כל הפעילות הזו זכתה לכבוד ולאהדה רבה. אנו רואים את  המשך הפעילות בהקמת המועדון וארגון כנסים דומים לישובי הערבה.

כנס באילת  - סיקור תקשורתי

כנס באילת – סיקור תקשורתי

 

אנו בנאמן נלחמים למענכם כדי שנוכל למנוע את השבץ המוחי. אנו נלחמים למען יכיר כל אחד ואחד את סימניו המוקדמים של השבץ המוחי, כך והיה ויחוש בהם, יגיע במהירות לבית החולים, בפרק הזמן שבו ניתן יהיה עדיין לטפל ולהפחית את נזקיו. כל תרומה שלכם תסייע לנו במגוון פעילויות בהן. לתרומה לחצו:http://neeman.org.il/?page_id=26

כתבו תגובה

*

captcha *