מנכ"ל משרד הבריאות הקים צוות מיוחד לקידום תכנית לאומית לטיפול ומניעה של שבץ מוחי

עמותת נאמן, הנלחמת למען מניעה וטיפול בשבץ המוחי מברכת את וועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנס על קיום דיון בנושא התכנית הלאומית להורדת התחלואה משבץ מוחי ולשיקום נפגעי המחלה ובני משפחותיהם. העמותה שואבת עידוד מהודעתו של מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' ארנון אפק, כי המשרד רואה בתוכנית זו חשיבות עליונה, מעניק לה תיעדוף גבוה לטיפול צוות משרדו ומקדם בימים אלו דיונים מול משרד האוצר לתקצובה בתקציב לשנת 2015.

פרופ' ארנון אפק, מנכ"ל משרד הבריאות

פרופ' ארנון אפק, מנכ"ל משרד הבריאות

בעמותת נאמן מקווים כי משרד הרווחה יצטרף למהלך של משרד הבריאות ויקדם את נושא השיקום הנפשי והחברתי של  הנפגעים ובני משפחותיהם  עם חזרתם לקהילה.

פנינה רוזנצוויג, מנכ"ל עמותת נאמן ציינה: "שמחנו לראות כי ישנה הבנה והפנמה בקרב גורמי המקצוע, כי יישום תכנית לאומית זו, לא רק תימנע סבל בל יתואר מן הנפגעים ובני משפחותיהם, אלא גם תביא לחיסכון בהוצאה הלאומית  על טיפול בנכים לטווח ארוך".

 בעמותת נאמן מבקשים להודות לח"כ אילן גילאון שיזם את הדיון בוועדת העבודה והרווחה, לח"כ שולי מועלם שניהלה את הדיון החשוב ולח"כ יעקב מרגי על תמיכתו בנושא.

אנו בנאמן נלחמים למענכם כדי שנוכל למנוע את השבץ המוחי. אנו נלחמים למען יכיר כל אחד ואחד את סימניו המוקדמים של השבץ המוחי, כך והיה ויחוש בהם, יגיע במהירות לבית החולים, בפרק הזמן שבו ניתן יהיה עדיין לטפל ולהפחית את נזקיו. כל תרומה שלכם תסייע לנו במגוון פעילויות בהן. לתרומה לחצו:http://neeman.org.il/?page_id=26

כתבו תגובה

*

captcha *