מדוע כל- כך חשוב להתייעץ ולקבל תמיכה?

למקרה המתואר מצורף למכתב תודה שקיבלה עמותת נאמן קו התמיכה:

בחור בן 59 עבר אירוע מוחי המשפחה פנתה לעמותת נאמן בעקבות הפרסומים בטלוויזיה.

התקופה הייתה קשה מנשוא ועדיין בתהליך. לאורך כל התקופה המשפחה הייתה בעלטה ושולמית, בסבלונות ובנחישות רבה, הדריכה, ייעצה והייתה עבורנו קרן אור בתוך הבלבול והקושי.

האח אושפז בבי"ח בנוירולוגיה ולאחר מכן הועבר למח' שיקום, כאשר טענו שלנפגע אירוע מוחי מגיע שיקום, מקסימום 90 יום, וקבעו תאריך בו עליו לעזוב את ביה"ח.

עקב החגים והטיפול הנפשי שהופסק, מצבו הדרדר, לא אפשרו לו לממש את מלוא פוטנציאל השיקום.

"מכיוון והאח חי לבדו ואין מי שיטפל בו ומצבו הכלכלי קשה, הוחלט להעבירו לבית אבות שם לא יוכל לקבל את הטיפול הרצוי והטוב ביותר עבורו". המערכת הייתה אטומה לבקשת המשפחה והערימה קשיים, בשלב מסוים כפי שקורה בהרבה מאוד מקרים, הגיע הייאוש ובלב כבד הוא הועבר לבית אבות.

קולה של שולמית  ונחישותה, המשיכו להדהד בתוכי – אם הוא בר שיקום לא לוותר להילחם על זכויותיו, וכך החלטתי להמשיך להילחם והמאבק צלח ובשעה טובה העברנו אותו לבי"ח שיקומי להמשך שיקום. וכבר רואים את ההתקדמות.

המסקנה: לא ידעתם תשאלו, אל תחששו מלא, שיכול להפוך לאפשרי.

תודה

מכתב תודה

9/12/15

לכבוד

עמותת "נאמן"

לידי שולמית

הנדון: מכתב תודה

אחי, בחור בן 59, לקה באירוע מוחי בתאריך 1/8/15. פניתי לעמותת נאמן בעקבות הפרסומים שלכם בטלוויזיה.

ברצוני להודות  לשולמית המקסימה שליוותה את המשפחה, לאורך כל התקופה שהייתה קשה מנשוא ועדיין בתהליך. היינו בעלטה ושולמית בסבלנות ובנחישות רבה הדריכה וייעצה. היא הייתה עבורנו קרן אור בתוך הבלבול והקושי.

אשר אושפז בבי"ח נהרייה בנוירולוגיה ולאחר הועבר שם למח' שיקום. לדאבוננו החגים והטיפול הנפשי שהופסק, לא אפשרו לו לממש את מלוא פוטנציאל השיקום. בבית חולים טענו שלנפגע אירוע מוחי מגיע שיקום, מקסימום 90 יום וקבעו תאריך בו אשר צריך לעזוב את ביה"ח .

מידי יום ואפילו מס' פעמים ביום הייתי בקשר טלפוני עם שולמית , בכל רגע נתון היא הייתה עבורי, גילתה אמפטיה רבה והייתה קשובה, תמכה ועודדה לא להרפות להמשיך להלחם למען המשך שיקום , אם הינו בר שיקום.שולמית נחרדה מהמחשבה שמוציאים אותו מבית החולים ללא פתרון הולם עבורו. המערכת הייתה אטומה לבקשותינו והערימה קשיים, בשלב מסוים התייאשנו. מצבו הכלכלי והאישי מורכב חשנו שאין ברירה ובלב כבד העברנו אותו לבית אבות.

קולה של שולמית ונחישותה, המשיכו להדהד בתוכי והחלטתי שאני ממשיכה להלחם. המאבק צלח וביום חמישי 5/12/15 בשעה טובה, העברנו את אשר לביה"ח "בני ציון" בחיפה, להמשך שיקום.

אני זוקפת חלק נכבד מהמקום אליו הגענו, לעמותת "נאמן" ולשלומית המדהימה והמסורה. כולי תקווה שתמשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים. תודה ענקית שהייתם שם ועזרתם להציל נפש בישראל. מי ייתן ונזכה לראות את אשר צועד על רגליו מחדש.

מברכת אתכם בחג חנוכה שמח ומואר, עם הרבה ניסים ונפלאות.

יישר כוח!!!!

בתודה ובברכה,

רחל

 

אנו בנאמן נלחמים למענכם כדי שנוכל למנוע את השבץ המוחי. אנו נלחמים למען יכיר כל אחד ואחד את סימניו המוקדמים של השבץ המוחי, כך והיה ויחוש בהם, יגיע במהירות לבית החולים, בפרק הזמן שבו ניתן יהיה עדיין לטפל ולהפחית את נזקיו. כל תרומה שלכם תסייע לנו במגוון פעילויות בהן. לתרומה לחצו:http://neeman.org.il/?page_id=26

כתבו תגובה

*

captcha *