חוברת מידע חדשה של נאמן לנפגעי השבץ ובני משפחותיהם

חוברת זו הופקה על ידי נאמן ותפקידה לנסות ולמלא את החסר ולסייע לכם בימים לא פשוטים. הימים שלאחר הפגיעה של השבץ הנם  ימים של החלטות מורכבות, של חיפוש אחר מקורות מידע, של רצון לשאול ולהיעזר, של קושי להבין מול מה אתם עומדים ומה צופן העתיד. זו תקופה של גיוס יכולות ומשאבים נפשיים עד קצה גבול היכולת.

החוברת אינה סל פתרונות, אלא ניסיון לסייע מעט לכל אחד מכם, מתוך נסיונינו הרב.

לצערנו רבים עדיין פוגשים את מוראות השבץ האיום הזה. לצערנו, למעלה מ-15,000 חולים חדשים בשבץ מוחי מדווחים מדי שנה בישראל, כ-1/3 מהם מתחת לגיל 65. הנכות, הקשיים, אובדן העצמאות, שינויי אורחות חיים ומושגים – מעמידים בפניכם אתגרים של ממש.  הביטוי המרכזי של חוברת זו הוא ההבנה והידיעה – כי אתם לא לבד.

חוברת נאמן

שער החוברת החדשה

עמותת נאמן נפגעי שבץ מוחי חרטה על דגלה את המטרות הבאות:

1. שיפור איכות חיי הנפגעים בשבץ מוח ובני משפחותיהם.

2. הגברת מודעות הציבור לגורמי הסיכון ולדרך למנוע את השבץ המוחי.

3. יצירת גוף חזק ובעל השפעה על מקבלי החלטות בתחום שבץ המוח.

תודה מיוחדת אנו חבים לאחיות הנוירולוגיות במרכז רפואי רמב"ם, שיחד עם רופאי המחלקה והצוות הרב מקצועי, שקדו על בניית בסיס חוברת זו והשקיעו מחשבה ותבונה, מתוך רצון להיות לעזר לכל הנפגעים באשר הם. תודה גם לכל התורמים שאפשרו את הוצאת החוברת.

החוברת הוכנה ב-4 שפות על מנת לסייע לנפגעי השבת ממגוון התפוצות והמגזרים בחברה הישראלית. אם מוזמנים להוריד את החוברת כאן באתר, אך היא גם מחולקת ברחרי מערכת הבריאות בישראל.

להורדת החוברות לחצו על השפה המבוקשת:

חוברת "החיים לאחר שבץ מוחי"

NEEMAN GUIDANCE BOOKLET FOR ALL IMPACTED BY STROKE

نئيامن كراسة تدريب وتعليامت للمصابني وألهلهم

Информационная брошюра для перенесших инсульт и их родных

אנו בנאמן נלחמים למענכם כדי שנוכל למנוע את השבץ המוחי. אנו נלחמים למען יכיר כל אחד ואחד את סימניו המוקדמים של השבץ המוחי, כך והיה ויחוש בהם, יגיע במהירות לבית החולים, בפרק הזמן שבו ניתן יהיה עדיין לטפל ולהפחית את נזקיו. כל תרומה שלכם תסייע לנו במגוון פעילויות בהן. לתרומה לחצו:http://neeman.org.il/?page_id=26

כתבו תגובה

*

captcha *